• یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد، 2 صفر 1442
  • Sunday, 20 September 2020

حمله وحشیانه به زن مسلمان باردار در استرالیا + فیلم

حمله وحشیانه به زن مسلمان باردار در استرالیا + فیلم

یک مرد استرالیایی از شهر سیدنی به دلیل ضرب و شتم یک زن باردار محکوم شده است. این موضوع از سوی یک انجمن ارشد اسلامی استرالیایی به عنوان یک حمله اسلام هراسانه توصیف شده است.

تصاویر ضبط شده دوربین امنیتی نشان می‌دهد، مردی به سه زن با حجاب در یک رستوران نزدیک می‌شود. در ادامه، بدون بروز هیچگونه اقدام تحریک آمیزی از سوی زنان مسلمان، مظنون ۴۳ ساله به سمت یک زن ۳۱ ساله‌ای که طبق گزارش پلیس ۸ ماهه باردار است، حمله ور شد و پس از چندین ضربه شدید مشت، زن مسلمان بر روی زمین می‌افتد.

پلیس اعلام کرده است، مهاجم با قصد آسیب رسانی جدی بدنی و سلب آسایش مردم متهم شده است، اما از اظهارنظر درباره انگیزه‌های شخص مهاجم خودداری کرده است.

شورای فدراسیون اسلامی استرالیا AFIC اعلام کرد، شنیده شده است این مرد علیه زن قربانی و دوستانش جملات تنفر آمیز ضد اسلامی به زبان آورده است.

رئیس این شورا اعلام کرد: این موضوع به طور واضح یک حمله نژادپرستانه و اسلام هراسانه بود و ما انتظار داریم به این شکل با آن برخورد شود.

طبق گزارش پلیس، پس از این حمله، زن آسیب دیده به بیمارستان منتقل شد.

زن مسلمان گفته در صورتی که مشکل نژادپرستی حل نشود از دنیایی که قرار است کودکش در آن زندگی کند هراس دارد. او همچنین با صدور بیانیه‌ای از کسانی در استرالیا که از او حمایت کرده‌اند تشکر کرده است.

وی که از رسانه‌ها درخواست کرده نامش را فاش نکنند گفته اولین باری نیست که قربانی نژادپرستی واقع شده است، اما از اینکه فرد مهاجم می‌تواند تا این حد بی‌رحم باشد شوکه شده است.

گزارش اخیری از سوی محققان دانشگاه چارلز استورت نشان می‌دهد، اسلام هراسی در استرالیا یک پدیده مداوم است و زنانی که حجاب دارند در معرض خطر هستند.

محققان این دانشگاه دریافته اند، از مجموع ۱۱۳ زن قربانی که به صورت فیزیکی مورد حمله قرار گرفته اند، ۹۶ درصد از آن‌ها دارای حجاب بوده اند.

منبع: ابنا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code