• چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء، 16 ربيع ثاني 1442
  • Wednesday, 2 December 2020

امام جمعه سنندج: توهین به مقدسات دو میلیارد مسلمان به نام آزادی بیان محکوم است

امام جمعه سنندج: توهین به مقدسات دو میلیارد مسلمان به نام آزادی بیان محکوم است

ماموستا فایق رستمی اظهار کرد: حادثه بی‌شرمانه توهین به مقام قدسی پیامبر ختمی مرتبت رسول گرامی اسلام حضرت محمد(ص) در کشور فرانسه و حمایت و توهین از جانب خود مکرون رئیس جمهوری مجنون و روانی فرانسه از این اقدامات طی روزهای اخیر قلب ۲ میلیارد مسلمان و همه انسان‌های آزاده و موحد را جریحه‌دار کرد.
وی تصریح کرد: اینجاست که باید پرسید چگونه است که پارلمان فرانسه انتقاد از رژیم جعلی صهیونیستی را ممنوع کرده اما توهین به پیامبر قریب به دو میلیارد انسان را آزادی بیان می‌داند؟
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: بی‌تردید رفتارهای دوگانه دولت‌های غربی خصوصا دولت مدعی آزادی فرانسه در این زمینه‌ها فضا را برای افراد جسور و جاهل و نژادپرست برای توهین به مقدسات ادیان مهیّا می‌سازد.
ماموستا رستمی عنوان کرد: این در حالی است که آنها خود میدانند در کتابشان چه تورات و چه انجیل بشارت ظهور خاتم پیامبران را داده و امر به ایمان و پیروی از این رسول رحمت داده شده است.
وی گفت: پیامبری که احترام به تمامی ادیان الهی را تاکید می‌نماید، پیامبری که شاهان و امپراطوری‌های زمان خود بر رسالتش سرتعظیم و تسلیم فرود آوردند.
امام جمعه سنندج اضافه کرد: ایران اسلامی بلاخص مردم مسلمان و مومن استان کردستان و علما و ماموستایان در کنار آحاد مردم دلسوزان و فداییان پیامبر گرامی اسلام (ص) و خیل عظیم غیرتمندان دین مدار در جوامع بشری به ویژه جهان اسلام،این عمل سخیف و کثیف ریس جمهور فرانسه را محکوم می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: تمام مسلمانان جهان ضمن اعلام آمادگی برای دفاع فداکارانه از اهداف و آرمان‌های پیامبر عظیم الشأن اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم ) برای مقابله با اسلام هراسان و جریان توهین به پیامبر خوبی ها و مقدسات ادیان الهی، خرید ومعامله ی هرگونه اجناس فرانسوی را ممنوع وحرام شرعی اعلام می دارد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code